Get Adobe Flash player

Repertuar


Repertuar w dużej mierze zależy od Państw Młodych. Przy ustaleniach dotyczących szczegółów wesela tzn. zabaw, oczepin, podziękowań itp. wybierają z naszego wszechstronnego repertuaru do kilkunastu piosenek, które chcą by były wykonane w czasie imprezy i do kilkunastu których absolutnie nie wolno nam zagrać. Mile widziane są sugestie jaki styl muzyczny chcecie by przeważał na Waszym PARTY.

W naszym repertuarze znajdziecie Państwo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Staramy się być przygotowani na różne okazje: od balu gimnazjalisty, przez studniówkę, imprezę firmową, wesele aż po bal seniora. Przygotowujemy nowe utwory ale nie zapominamy również o opracowywaniu standardów muzyki rozrywkowej. Nasze utwory nie wieją nudą ponieważ w każdym z nich, oprócz instrumentów elektronicznych, usłyszycie jeden z instrumentów akustycznych:

Skrzypce: (nagłośnione jednym z najlepszych systemów dedykowanych dla tego instrumentu): świetnie podkreślą klimat walca wiedeńskiego i angielskiego, porwą do tańca w rytmach cygańskich i góralskich, wprawią w zdumienie przy czardaszu, przypomną tradycje polskiej muzyki ludowej.

Saksofon: uważany za najbardziej "sexy" wśród instrumentów sprawdza się doskonale w utworach wolnych, pokaże "pazura" w rock'n'rollu, wzbogaci muzykę swym przepięknym brzmieniem.

Akordeon: w naszym zespole używany jako instrument "mobilny" do grania w domu u Pana Młodego czy Panny Młodej, za stołami w czasie biesiady. Opracowaliśmy na ten instrument w duecie ze skrzypcami ok. czterdziestu utworów. W przypadku braku prądu możemy prowadzić imprezę akustycznie (w trio: akordeon, skrzypce, tamburyn) nawet ok. 1,5 h. (zdarzyło się taka sytuacja kilka razy - dzięki instrumentom akustycznym impreza trwała dalej).

Gitara: o tym instrumencie nie trzeba zbyt dużo pisać. Podkreśli rockowe brzmienie zespołu w wybranych utworach, "zauroczy solówką"......Osoby zainteresowane szczegółowym spisem wykonywanych utworów prosimy o kontakt mailowy.